KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej brązowej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień brązowej, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz nebra brazowyNebra - brązowy
kalendarz dab exclusive brazowyDab exclusive - brązowy
kalendarz berg brazowyBerg - brązowy
kalendarz len brazowyLen - brązowy
kalendarz bambus brazowyBambus - brązowy
kalendarz nebra brazowy jasnyNebra - brązowy jasny
kalendarz vega brazowyVega - brązowy
kalendarz skora eco brazSkóra ECO - brązowy
kalendarz nube brazowyNube - brązowy
kalendarz pari brazowyPari - brązowy
kalendarz trypo brazowyTrypo - brązowy
kalendarz liba koniakLiba - koniak
kalendarz taki miedzianyTaki - miedziany
kalendarz tucon brazowyTucon - brązowy
kalendarz liba brazowy jasnyLiba - brązowy jasny
kalendarz uti braz jasnyUti - brązowy jasny
kalendarz liba brazowy ciemnyLiba - brązowy ciemny
kalendarz welo brazowyWelo - brązowy
kalendarz pari brazowy jasnyPari - brązowy jasny
kalendarz nebra koniakNebra - koniak
kalendarz savo brazowySavo - brązowy
kalendarz casi miedzianyCasi - miedziany
kalendarz rimi brazowyRimi - brązowy
kalendarz bambus braz jasnyBambus - brązowy jasny
kalendarz uti brazowyUti - brązowy
kalendarz dab brazowyDab - brązowy
kalendarz rimi brazowyRimi - ciemny brąz
kalendarz skora brazowySkóra - brązowy
kalendarz alaba brazowyAlaba - brązowy
kalendarz nebra braz ugierNebra - brązowy ugier
kalendarz berg braz jasnyBerg - brązowy jasny

Oprawa brązowa kalendarza książkowego 2025 – idealny wybór do biura i jako firmowy gadżet

Nie od dziś wiadomo, że kalendarze są bardzo praktycznym gadżetem, stąd ich popularność wzrasta. Największe zastosowanie znajdują w biurach. Dlatego firmy chętnie zamawiają je zarówno dla swoich pracowników, jak też i dla klientów. W każdym razie organizery reklamowe zyskują coraz większą popularność, a na szczególną uwagę zasługuje oprawa brązowa kalendarza książkowego na rok 2025. Terminarz wykończony w tej wersji kolorystycznej to gadżet firmowy, który świetnie się prezentuje, a co najważniejsze, może służyć i kobietom, i mężczyznom, a do tego jeszcze osobom w każdym przedziale wiekowym. Trudno się więc dziwić, że kalendarze z notatnikiem w tym ciemnym jak i jasnym brązowym kolorze są wybierane często i chętnie.

strzalka wciecie

Książkowy kalendarz w kolorze brązowym – znaczenie brązowego koloru

Brązowy kolor oprawy jest kolorem ciepłym, a do tego kojarzącym się z harmonią i równowagą. Daje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Kolor ten to idealny wybór dla ludzi ciepłych i rodzinnych. Tak więc brązowy kolor oprawy kalendarza spełni oczekiwania wielu osób. W związku z tym chcąc zamówić terminarz dla częściowo lub nawet całkiem obcych ludzi, warto zdecydować się właśnie na ten kolor. Kolor, który dodaje otuchy i pozytywnego wsparcia. Sprawdza się nie tylko w takich dodatkach jak wspomniane kalendarze, ale również we wszystkich częściach garderoby. Z uwagi na to, że kalendarz książkowy w kolorze brązowym jest tak pozytywnym narzędziem pracy, czy inaczej dodatkiem, coraz więcej osób decyduje się właśnie na ten wybór. Zamawiający nie muszą tu martwić się tym, że przykładowo przedmiot ten jest zbyt „oklepany” i wybierany przez wiele osób, przez co traci unikalność, swą wyjątkowość. Otóż należy pamiętać też o tym, że gadżet ten może zostać wykonany w brązowym kolorze okładki, ale i zarazem w różnych jego odcieniach. Jest ciemny brązowy, jasny brązowy itd. Wystarczy jedynie dobrze to wszystko przemyśleć, by dokonać dobrego wyboru i cieszyć się dobrze zainwestowanymi pieniędzmi.

strzalka wciecie

Organizer książkowy 2025 w kolorze brązowym dla pracowników i klientów

Ze względu na to, że brązowy kolor pasuje do wielu osób, warto rozważyć właśnie ten wybór przy składaniu zamówienia na kalendarze dla pracowników i klientów. Z uwagi na to, że zapewne gadżet promocyjny ten będzie też pełnił funkcję przedmiotu reklamowego, dobrze jest również zadbać o indywidualne wykończenie, o takie dodatki jak grawer, wstążka, wklejka, czyli strona z grafiką reklamową. Wówczas kalendarz książkowy 2025 w kolorze brązowym stanie się funkcjonalniejszy, a co za tym idzie, spełni oczekiwania jeszcze większej liczby przyszłych użytkowników. Z tego rodzaju podarunku ucieszą się pracownicy, którzy na co dzień będą odnotowywać ważne spotkania i inne wydarzenia, sprawdzać datę i sporządzać rozmaite notatki. Taki terminarz książkowy to świetny prezent na różne okazje. Pracodawca swoim pracownikom może go wręczyć bez powodu. W końcu to narzędzie pracy. Może go dołączyć do świątecznej premii. Dla klientów może zaś rozdawać kompletnie bez okazji. Tak po prostu, by docenić ich obecność lub też zachęcić do częstego korzystania z oferty. W każdym razie kalendarze w ciemnej brązowej okładce to doskonały wybór dla niej i dla niego, dla pracowników i klientów, niezależnie od tego, kim naprawdę są i jakie mają oczekiwania. Tak więc najlepiej już dziś złożyć zamówienie na kalendarz 2025 z oprawą jasno i ciemno brązową, by otrzymać gotowy produkt na czas.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAG4AAAAoBAMAAADtdNK5AAAAG1BMVEX///8AAADf399fX18fHx+fn5+/v79/f38/Pz++9YhjAAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAACLElEQVRIie1UTW/aQBBdrcHkyIADPtpRk3Cs1UjkGFc04RgnAq6A2qhHNqhRjyBQ8rc7OzMLa6MmilSpl8zBeD/evPdmxij1Ef8t9ORy8JK8G1ZfA0b33TiCAXyuqri4fRVWYxgcV/YL6Dyynl/zSsYH+8wA4kkOEJUPG/A83yb27QjPNnus/g2x/SGJljQp06HhgrTX4q3VE634wER3pAK3pvL0tVi/WdO+ph2lfyy3QAvVg4XoAWB0ia8R2U3imzFAU1697jgf1llAaC+O8HgWs+Irfx+kyuH4xGoBiEu4WtPRqWzl7WflPmMPO2W+pjLXcrbYb4fgk5NJPyte6PbaCb/m48thfyoyYOHfKtBkUsIpk4sRDbntAq9mcDJ58tirMpXeGQkhenq4z2PKm0WbJVy7S58QVxnG720jO1yeOvvIu/a2iFb5wXQGcBveCPOIFRI/tLza4ACW7aowRy1pSUIdyKudgbWQYFXa+HM63V0qbJUCTnsvcKtOE5Vh63ayV2fLfM9Zh6/4rLVoYeTDpPoSrmiLF4AB+B1MyXnBc2lWHm5t94qu3JK4cjhjmxIKv4ynplx0UnDPjMO1dvbIhQxsylVo0HedWqqMM+UCGz46XIAZfjrZAbeL+9DAgmnpH4Hivv8nYjYX8M0t1jE6O5c0+HH0jl05o/6dKgV29Ga3wKEfboHnDAm/DJhOv4zVQYz8ROf4lcVuCE5HyeH1v8XZ/O07H/EP4w9E/VVlxuKgKgAAAABJRU5ErkJggg==
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy