KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej seledynowej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień seledynowy, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz tucon seledynowyTucon - seledynowy
kalendarz lago seledynowyLago - seledynowy
kalendarz trypo seledynowyTrypo - seledynowy
kalendarz vega seledynowyVega - seledynowy
kalendarz bambus seledynowyBambus - seledynowy
kalendarz nube seledynowy oliwkaNube - oliwka
kalendarz nebra seledynowyNebra - seledynowy
kalendarz uti seledynowyUti - seledynowy
kalendarz welo mietowyWelo - miętowy
kalendarz nebra limonkaNebra - limonka

Seledynowy kolor oprawy kalendarza książkowego – wszystko, co warto na ten temat wiedzieć

Seledynowy zwany też jasno zielonym to kolor, który można wykorzystać przy tworzeniu reklamy dla wielu produktów i usług, ale na pewno nie wszystkich. Rzucający się w oczy, wyraźny, kojarzący się z naturą i ekologią, nadaje się przede wszystkim do wykorzystania w produkcji kalendarzy książkowych dla sklepów ze zdrową żywnością i ekologicznymi produktami. To też dobry wybór przypadku firm, które chcą być kojarzone ze świeżością i naturą. Mogą pojawić się w oznaczeniach firmowych restauracji. Oprawa seledynowa kalendarza książkowego 2025 to świetny wybór z wielu powodów. Musi być jednak dobrze przemyślany, bo nie każdemu pasuje ten kolor.

strzalka wciecie

Dlaczego firmy powinny inwestować w kalendarze w jasnej okładce, na przykład seledynowej?

Przyjęło się, że firmy chętnie inwestują w ulotki, rozmaite broszury, czasem w długopisy z logo, co ma na celu reklamowanie ich działalności. Tego rodzaju materiały są już dziś jednak nudne i nie każdy je przyjmuje. Zupełnie inaczej jest z kalendarzami. Taki na przykład seledynowy kolor oprawy kalendarza książkowego przyciąga uwagę również tych, którzy w pierwszej chwili nie są w ogóle zainteresowani nabyciem tego rodzaju produktu. Jednak z uwagi na bardzo praktyczne wnętrze, postanawiają przyjąć ten gadżet. Gadżet, który jest reklamą i zarazem przydatnym narzędziem. Każda firma powinna rozważyć zakup kalendarzy książkowych w większej ilości, celem obdarowania nimi swoich pracowników i klientów. To skuteczna reklama, która po pierwsze trafia do wielu potencjalnych klientów, a po drugie jest chętnie przyjmowana. Ulotki od razu lądują w koszu, bo po co je trzymać. Kalendarz książkowy w kolorze seledynowym (jasny zielony odcień oprawy) czy innym, to przecież przydatny gadżet. Co prawda terminarze są nieco droższe niż ulotki, ale przynajmniej służą użytkownikom przez cały rok. W dodatku trafiają w różne miejsca, bo są zabierane na konferencje, szkolenia, a także wszędzie tam, gdzie przebywa się na co dzień.

strzalka wciecie

Kiedy zamówić na kalendarz książkowy 2025 z oprawą seledynową?

Właściwie są różne odcienie zieleni, więc każdy może wybrać kalendarz w nieco innym odcieniu. Nie musi to być dosłownie seledynowy, czyli jasno zielony, odcień oliwki. Może być też ciemniejszy. Wybór jest sprawą mocno indywidualną. W każdym razie chcąc zamówić kalendarze książkowe w jasnej oprawie (kolor ma znaczenia), najlepiej zrobić to jak najszybciej. Nie powinno się sprawy odkładać na później z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że w szczycie sezonu kalendarze te są raz, że drogie, a dwa, termin realizacji zamówienia znacznie się wydłuża. Nikt przecież nie lubi czekać. Poza tym przecież kalendarz 2025 z oprawą seledynową czy jakąkolwiek inną musi dotrzeć na czas, najlepiej jeszcze przed końcem starego roku. Chodzi o to, że wtedy jeszcze wiele osób nie myśli o tym, by już kupić taki organizer, więc można go szybciej wręczyć większej liczbie osób. I wówczas też będzie pewność, że nie tylko przyjmą go na przykład z grzeczności, ale również będą z niego korzystać przez długi, długi czas, przez cały rok. Dlatego warto zastanowić się nad tym zamówieniem już dużo wcześniej, nawet już w okresie wakacyjnym. Wtedy na pewno czas oczekiwania na zamówienie będzie zdecydowanie krótszy.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAG4AAAAoBAMAAADtdNK5AAAAG1BMVEX///8AAACfn58/Pz8fHx9/f39fX1+/v7/f39+kqe2LAAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAAB4klEQVRIie1US0/CQBBeW0r3yFAEj5b4OlpJjEdWMfEIhFSPRaNyRBMfxxIb4We7u213ZwtFwsmD36GdR7/9dmdmS8g//iaczv5WPOr0sTvq9a46nam03fDpdg3R4AUgILfgMG5dlBMj7DDJE3qUNe4PxzAt5Z1icbhYzD8+Ym4mDU6hwd5GPAuUeiDjFa+Uh4/gpEfjcCFGr1V4RratPqs2M1mjbNaZtocovgO5Vamn74FxDAZ6mTZKzDzr4VxutdJKI34XpcfN17py3lDC93gjRCGV3gwVlJfY2lXeN15Qtk9I2bvmfuWqNyS5UZ6NeIF3PD+CRswrm9XF1gIkmdKreCWPiLAvDm810kDOF6DkINKewZOfQldMTrqyhRv/hcRJNSYmKIhaZJNp8ODsEy2/NLqSlzXcMXgA10rF2V/JyxpewVsLhyHr5o6leelYU6jx5yxtvF+4ENVabrma50qGA0KqKrrBI32T57aUFekoE1V/kZeCskueGxfvkaPmgCLeACZcLm1dAt4DK8qhuaNo4m2AHkA2SyM+qpMCjTJ1qvn1nQ6L/5I8mMwcx6QA1Pnw8UTHrQC84tYMuagstShn8a4012VL8bVUpg3QJu9Q//2zJSQAXrwFj4698p/3H8EPbAtARyPOa+IAAAAASUVORK5CYII=
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy