KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej grafitowej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień grafitowy, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz casi grafitowyCasi - grafitowy
kalendarz bang grafitowyBang - grafitowy
kalendarz brugi grafitowyBrugi - grafitowy
kalendarz tucon szaryTucon - szary
kalendarz bomi grafitowyBomi - grafitowy
kalendarz mavi grafitMavi - grafitowy
kalendarz sonto szarySonto - szary
kalendarz taki grafitowyTaki - grafitowy
kalendarz denim szaryDenim - szary
kalendarz korki grafitowyKorki - grafitowy

Oprawa grafitowa kalendarza książkowego – zalety i wady ciemnego koloru okładki

Teraz zamawiając kalendarz książkowy 2025, można wybrać nie tylko rodzaj oprawy, ale również jej kolor. Jest to świetna sprawa, ponieważ dzięki temu można zarazem zindywidualizować ten gadżet promocyjny. Na szczególny wybór zasługuje dziś oprawa grafitowa kalendarza. Zresztą nie ma co ukrywać, cieszy się ogromną popularnością. Trudno się temu dziwić, choć ma pewne wady, zalet też jej nie brakuje. Warto w takim razie przygotowując się do wyboru kalendarza, zwrócić uwagę na ten szczególny kolor. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze byłoby poznać wspomniane zalety i wady zarówno samego koloru, jak też całego produktu.

strzalka wciecie

Grafitowy kolor oprawy kalendarza – zalety tej barwy

Już na wstępie możemy podkreślić, że kalendarz w kolorze grafitowym, ciemnym wybierany jest bardzo często i chętnie. Zapewne dlatego, że ma wiele zalet. Przede wszystkim wygląda bardzo elegancko i nowocześnie. Kolor ten sprawia, że kalendarz staje się klasycznym gadżetem, świetnie dopasowującym się do każdego otoczenia. To zarazem uniwersalny przedmiot, który wart jest niemal każdych pieniędzy. Można też śmiało stwierdzić, że kalendarz książkowy w kolorze grafitowym, ciemno szarym nadaje się dla każdego, dla kobiet i mężczyzn w różnym przedziale wiekowym. Nie ma znaczenia, czy zamawiający kupuje go dla siebie, dla swoich pracowników, czy może klientów, kontrahentów itd. Dodatkowo terminarz wykonany w tej kolorystyce dobrze współgra z innymi kolorami. To oznacza, że można go z łatwością połączyć z innymi gadżetami firmowymi. Ponadto należy podkreślić, że ten ciemny szary kolor ten choć jest naprawdę ładny, nie ma wpływu na cenę produktu, tak więc jej nie podnosi. Zapewne, gdyby dłużej się nad tym wszystkim zastanowić, można byłoby dojść do wniosku, że terminarz ciemno szary ma jeszcze więcej zalet, niż się wydaje. Każdy ceni w nim coś innego, coś innego się w nim podoba, a to automatycznie sprawia, że ilość zalet wzrasta.

strzalka wciecie

Kalendarz w kolorze grafitowym, ciemnym – wady

O wadach nie można mówić tak długo, jak o zaletach tego produktu. Po prostu nie ma ich zbyt wiele. Nawet cokolwiek wspominając na ich temat, niektórzy stwierdzają, że są w pewnym sensie „naciągane”. Dlatego wymienić tu można byłoby tylko dużą popularność tego kalendarza 2025 w tym kolorze. Chodzi o to, że każdy chce mieć grafitowy, ciemny grafit, ciemny szary i przez to właśnie wszystkie terminarze wyglądają bardzo podobnie. Nie wyróżniają się na tle innych, może też tak bardzo nie przyciągają uwagi. Teraz każdy chce kalendarze w ciemnej okładce, może być mocny szary lub grafit. Poza tym trudno jest wymyślić tu jakąkolwiek inną wadę. Szary czy grafitowy to przecież wbrew pozorom bardzo pozytywny kolor. Być może właśnie przez to wiele osób stawia na ten wybór, rezygnując na przykład z czerwonego, niebieskiego czy zielonego. Bo kalendarze przecież można wykonać w dowolnych kolorach. W dobrej drukarni nie ma żadnych ograniczeń związanych z kolorem. Mimo to wybór często pada na szary. To niewątpliwie świadczy też o tym, że wady, jakie ewentualnie może posiadać kalendarz książkowy 2025 z oprawą graficzną, nie są tak ważne. Są, bo są, ale nikt nie zwraca na nie uwagi. Dzięki temu i wyboru koloru kalendarza można dokonać łatwiej i szybciej.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy