KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej zielonej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień zielony, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz avi zielonyAvi - zielony
kalendarz denim zielonyDenim - zielony
kalendarz uti zielonyUti - zielony
kalendarz hage zielonyHage - zielony
kalendarz nebra zielonyNebra - zielony
kalendarz fuda zielonyFuda - zielony
kalendarz rimi zielonyRimi - zielony
kalendarz liba zielonyLiba - zielony
kalendarz welo zielonyWelo - zielony
kalendarz delfi zielonyDelfi - zielony
kalendarz pari zielonyPari - zielony
kalendarz tucon zielonyTucon - zielony
kalendarz berg zielonyBerg - zielony

Kalendarz książkowy w oprawie zielonej też może być funkcjonalny

Wydawać by się mogło, że oprawa zielona czy oliwkowa kalendarza nie jest dobrym wyborem, gdyż wiążą się z nią liczne ograniczenia. Chodzi mianowicie o to, że gadżety w tym zielonym kolorze nie pasują do każdej firmy, każdej branży. Tymczasem trzeba mieć na uwadze to, że są przecież różne odcienie zieleni. Jest ciemny i jasno zielony, do tego oliwkowy, czy kolor morski. Przez to kalendarze w tej barwie mogłyby spokojnie służyć praktycznie każdemu, a w szczególności adwokatom, sędziom i wielu firmom działającym w przeróżnych branżach. Zielony kolor oprawy kalendarza kalendarza 2024 wygląda naprawdę bardzo dobrze, szczególnie, gdy oprawa ta jest skórzana, a na jej powierzchni widnieje dopasowane do reszty logo.

strzalka wciecie

Jak wykończyć kalendarz książkowy w kolorze zielonym?

Kalendarz w kolorze zielonym można wykończyć wedle życzenia i zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. Organizery książkowy w twardej oprawie te mogą być bardzo eleganckie, co zależy nie tylko od samego koloru, ale też właśnie od sposobu wykończenia ich wnętrza, a można to zrobić na wiele różnych sposobów. Popularne stało się stosowanie rozmaitych dodatków jak logo firmowego – tłoczone lub grawerowane, tasiemka do zaznaczania stron z grawerem, dodatkowa strona – tak zwana wklejka reklamowa, indywidualne kalendarium, wszelkiego typu wycięcia poprawiające wygląd kalendarza reklamowego oraz zwiększające jego funkcjonalność. Dziś drukarnie są w stanie spełnić niemal każde życzenie co do tego produktu. Warto w takim razie dobrze przemyśleć kwestię wykonania kalendarza, by był ładny, funkcjonalny i dobrze służył jego przyszłym użytkownikom. Profesjonalny kalendarz książkowy 2024 w kolorze zielonym okładki wykonany ze skóry to produkt, który ma ogromny i tym samym pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Byłoby wobec tego dobrze zainwestować w gadżet tego rodzaju, aby móc rozdać wszystkim swoim pracownikom i klientom, którzy czasem zasługują na takie podarunki. Im bardziej indywidualne będzie wykończenie kalendarza firmowego, a także im bardziej indywidualny będzie kolor jego okładki (oliwkowy, lazurowy, morski), tym lepiej dla firmy, ponieważ gadżet ten będzie wyróżniał się na tle innych, przyciągał większą uwagę.

strzalka wciecie

Kalendarz 2024 książkowy z oprawą zieloną – elegancki organizer dla każdego

Zielony kolor kojarzy się z naturą, ochroną środowiska, ekologią. W związku z tym jest często wykorzystywany w reklamach promujących żywność ekologiczną. Zieleń, oliwka ma działanie relaksacyjne i uspokajające. To symbol harmonii, nadziei, powodzenia i spokoju. Z uwagi na to, że różne są odcienie zieleni, kolor ten można stosować w jeszcze szerszym zakresie. Na przykład kalendarz 2024 książkowy z oprawą zieloną bardzo często zamawiają prawnicy. Organizer w kolorze oliwkowym jest wyjątkowy i bardzo elegancki. Wykończony skórzaną oprawą wygląda na drogi. Jest bez wątpienia modny i nowoczesny. To klasyczny wybór, na który decyduje się wiele osób, w tym osób na poziomie, pracujących na najwyższych stanowiskach. Tym sposobem zieleń w odpowiednim odcieniu może spokojnie zająć miejsce obok koloru granatowego czy czarnego. To równie poważna barwa, która może spodobać się wielu osobom. Spełni oczekiwania kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku. Elegancki, ciemno zielony kalendarz, który w swoim wnętrzu ma nieco więcej niż tylko aktualny terminarz, to świetne narzędzie pracy i gadżet reklamowy, który warto mieć zawsze w zasięgu ręki. Prowadząc własną działalność warto zastanowić się nad zamówieniem kalendarzy dla swoich pracowników, partnerów biznesowych i klientów i to właśnie w kolorze zielonym.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAG4AAAAoBAMAAADtdNK5AAAAG1BMVEX///8AAADf39+/v7+fn59/f38fHx8/Pz9fX1/LObCeAAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAABxklEQVRIie2US1PCMBDHQ8vr6EKlHIsgXFvHGTy2Knc6g6NH6oyeKQ72yuNQP7bbRzZpU1Hx6s7AZJP/L0n3Ecb+TbIBQOcUbnciFyicdn1/9S1WhzJ3iTvBS4VUi+bCaZW5ZCO0Z5Ub2wvhDMqcl3E9ldPZRDg+BAVOQ8YM8U/cSZzSFLoARTLXxqMsHbkVzfQqOB2MItcEMBgLJW5nVnBt6BQ5NpztU26b+w3o05r4vgGsQjXvyT3tfOx55zR/QyMfXJUbYQ3xQ+pdx6CFNxoFYKmcJ4XTcb0un29QjHUwmcr5yB1ygcF8Wo5J0cbgVXN5XMZztjvj81P+zayGjMo9xsil0dCwTsMl3Y5y42GaKuLJHATT4/DUgNSMdgjBreQaeSIi/FEmGVvzQZAVsVmALrIEutgsq6RgRaXuv+a02XufOH9zh7Xq/oRrpi2U3NNK3xB4hYOlcHEURYhtil82Z+OsAYezOJD7c80kK8UFheZDkHZFahOIl3xtKQtLnJNdnaLYArF2jMvfF2qepmhbfSsLy/mbpM+Ly92aCFrblnVK3kdPHwuLvAE/uWFPC7KqepHM4W2rxftjurINb3+j/rc/2yf8CUkCI9cQPQAAAABJRU5ErkJggg==
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy