KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej niebieskiej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień niebieski, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz atena niebieskiAtena - niebieski
kalendarz nebra niebieskiNebra - niebieski
kalendarz sonto niebieskiSonto - niebieski
kalendarz tucon niebieskiTucon - niebieski
kalendarz lago niebieskiLago - niebieski
kalendarz tucon blekitnyTucon - błękitny
kalendarz bang niebieskiBang - niebieski
kalendarz korki niebieskiKorki - niebieski
kalendarz fuda niebieskiFuda- niebieski
kalendarz nube niebieskiNube - niebieski
kalendarz hage niebieskiHage - niebieski
kalendarz canva blekitnyCanva - niebieski
kalendarz taki granatowyTaki - granatowy
kalendarz berg niebieskiBerg - niebieski
kalendarz lazi niebieskiLazi - niebieski
kalendarz pari niebieskiPari - niebieski
kalendarz vega niebieskiVega - niebieski
kalendarz rimi blekitnyRimi - błękitny
kalendarz liba niebieskiLiba - niebieski
kalendarz trypo niebieskiTrypo - niebieski
kalendarz mavi niebieskiMavi - niebieski
kalendarz welo niebieskiWelo - niebieski
kalendarz savo niebieskiSavo - niebieski

Oprawa niebieska kalendarza książkowego 2024 – zyskuje coraz większą popularność

Niebieski to najczęściej wybierany jako ulubiony kolor nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. Blisko 53% flag na świecie zawiera między innymi kolor niebieski albo chociaż jego odcienie. To niebieski najczęściej wykorzystuje się w budowaniu identyfikacji wizualnej. Wszystko wskazuje na to, że niebieski i wszystkie jego odcienie to wyjątkowy i przede wszystkim bardzo lubiany kolor. Dlaczego więc nie inwestować w niebieski kolor oprawy kalendarza książkowego? Każdy, kto zamierza złożyć zamówienie na organizery książkowe, które będzie wykorzystywał w szerokim zakresie – korzystał z nich samodzielnie, obdarowywał nimi pracowników, klientów i kontrahentów – powinien poważnie zastanowić się właśnie nad niebieskim kolorem. Ma w sobie to coś, co powoduje, że każdy go lubi.

strzalka wciecie

Dlaczego niebieski kolor oprawy kalendarza książkowego jest tak modny?

Niebieski jest kolorem zimnym, a silnie nasycony kojarzy się zarówno z wodą, jak i słonecznym dniem. Nic więc dziwnego, że tak chętnie i często jest wykorzystywany przy tworzeniu materiałów reklamowych i innych projektach związanych z wypoczynkiem. Nierzadko to tym właśnie kolorem posługują się biura podróży. Przeważnie osoby, które wybierają niebieski kolor, wyróżniają się takimi cechami charakteru jak – spostrzegawczość, analityczność, twórczość i duża wyobraźnia. Są to najczęściej osoby, które lubią czytać i tworzyć. Nic więc dziwnego, że tak wielu zamawiających kalendarze, decyduje się na okładkę w tym właśnie kolorze. Kalendarz notes w kolorze niebieskim ciemnym jest elegancki, stylowy, zawsze na czasie. To gadżet ludzi na poziomie, którzy twardo stąpają po ziemi i wiedzą, czego chcą od życia. Poza tym w ogóle kalendarze reklamowe w tym kolorze świetnie się prezentują. Stąd są tak popularne i popularność ta nieustająco wzrasta. Dodatkowo warto wspomnieć, że kalendarz książkowy w kolorze niebieskim pasuje zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Firma zamawiając ciemny niebieski terminarz, może rozdawać go wszystkim, kobietom, mężczyznom, osobom w różnym wieku i niezależnie od stanowiska, na jakim pracują czy kim są. To też ma wpływ na jego popularność.

strzalka wciecie

Kalendarz książkowy 2024 z oprawą niebieską – śpiesz się, by nie czekać zbyt długo na dostawę

Właśnie ze względu na popularność kalendarzy w niebieskim kolorze, jak i zresztą w wielu innych, lepiej pośpieszyć się ze złożeniem zamówienia. Teraz kalendarze firmowe w ciemnej okładce sprzedają się bardzo dobrze. Wielu zamawiających decyduje się właśnie na odcienie niebieskiego. Warto więc jak najszybciej przedyskutować temat wykończenia i ustalić szczegóły, by móc już niebawem ostatecznie złożyć zamówienie na ten firmowy produkt. Ładnie wykończony, wysokiej jakości kalendarz 2024 książkowy z oprawą niebieską można wręczyć nie tylko pracownikom, ale też klientom, stałym i nowym, a także kontrahentom itd. To nie tylko narzędzie pracy, ale również gadżet reklamowy, który można wykorzystać przy planowaniu, a następnie organizowaniu kampanii marketingowej. W tym kolorze nada się do tego celu w stu procentach. Teraz drukarnie oferują klientom rozmaite opcje wykończenia tego rodzaju rzeczy. Są w stanie realizować najbardziej skomplikowane projekty graficzne. Warto więc skorzystać z okazji i popracować nad pomysłem wykonania i dopracowania tego przedmiotu. Organizery niebieskie są w dzisiejszych czasach bardzo pomocne i przydatne. Byłoby dobrze zainwestować w większą ich ilość i rozdać je jak największej liczbie osób. Trzeba tylko jak najwcześniej złożyć zamówienie.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy