KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej srebrnej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień srebrny, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz vega srebrnyVega - srebrny
kalendarz toska srebrnyToska - srebrny
kalendarz casi stalowyCasi - stalowy
kalendarz bomi srebrnyBomi - srebrny
kalendarz arina srebrnyArina - srebrny
kalendarz atena srebrnyAtena - srebrny
kalendarz denim srebrnyDenim - srebrny

Kalendarz książkowy 2025 z oprawą srebrną – zamów już dziś, by uniknąć długich terminów realizacji

Przedmiotami w srebrnym kolorze najchętniej otaczają się osoby, które mają wysokie mniemanie o własnej wartości i lubią pomagać innym. To świetny wybór dla niepoprawnych romantyków i tych, którzy niemal zawsze doszukują się pozytywnych stron w spotkaniach z ludźmi. Srebro symbolizuje honor. Teraz nie sposób więc dziwić się temu, że tak wiele osób dziś dochodzi do wniosku, że to właśnie oprawa popielata czy srebrna kalendarza będzie dla nich najlepszym wyborem. Zresztą srebrna okładka czy to jasna, czy ciemna, w ogóle dobrze wygląda. Więc to kolejny skłaniający do tego wyboru powód. I nie ma co ukrywać, srebrny kolor oprawy organizera to naprawdę dobra inwestycja.

strzalka wciecie

Dla kogo srebrny czy popielaty kolor oprawy kalendarza książkowego?

Srebrny jest jednym z najpopularniejszych wśród kolorów stosowanych w produkcji kalendarzy. Wynika to z wielu powodów. Jednym z nich jest chociażby to, że organizery w tej kolorystyce świetnie się prezentują i są bardzo eleganckie. Stąd zainteresowanie nimi jest całkiem spore. Należy podkreślić, że kalendarze firmowe na rok 2025 w kolorze srebrnym ciemnym lub jasno szarym idealnie nadają się dla każdego, kto lubi otaczać się eleganckimi przedmiotami. Dlatego najczęściej są zamawiane w hurtowych ilościach przez przedsiębiorców. Produkty te służą im w szerokim zakresie. Zazwyczaj wręczają je swoim pracownikom, a także kontrahentom oraz stałym i nowym klientom. Nierzadko służą jako gadżet typowo marketingowy. Srebrne kalendarze z tłoczonym czy grawerowanym logo na okładce i indywidualnym wnętrzem to doskonały wybór przy planowaniu kampanii marketingowej. Teraz kalendarz książkowy w kolorze srebrnym lub popielatym nadaje się dla każdego, zarówno dla niej, jak i dla niego, dla osób w każdym wieku. Nie ma znaczenia, czy ktoś, kto będzie z niego korzystał, pracuje na wyższym stanowisku, kieruje zespołem ludzi, jest zwykłym pracownikiem, czy może szefem, tak elegancki kalendarz reklamowy między innymi właśnie ze względu na kolor, będzie doskonałym wyborem. Należy pamiętać, że srebrny w porównaniu do innych kolorów jest uniwersalny.

strzalka wciecie

Kalendarze w ciemnej okładce stalowej czy jasnej popielatej – który wybrać?

Osoby, które zamierzają zamówić kalendarze w ciemnej okładce, zastanawiają się, czy jednak nie powinni zdecydować się na jaśniejszy odcień. Skoro jest wybór, w głowach kłębią się wątpliwości, to normalne. Okazuje się natomiast, że w tym przypadku odcień nie ma większego znaczenia, ponieważ zarówno ciemny srebrny, jak i jasny, wygląda bardzo pozytywnie. Tak naprawdę odcień to rzecz gustu. Chcąc zamówić kalendarz 2025 z oprawą srebrną, trzeba się śpieszyć, aby mieć ten produkt na czas. Im później, tym bardziej wydłużają się terminy. Nie należy więc zbyt długo zastanawiać się nad odcieniem. Chyba że ma to dla kogoś duże znaczenie. Wydaje się, że ciemniejsze kolory są bardziej eleganckie. Jeżeli więc komuś zależy na tym, aby kalendarz ten był bardzo elegancki, może powinien właśnie zdecydować się na ciemniejszy odcień. Nie jest to jednak konieczne. Teraz popielaty i jasno stalowy kolor organizerów książkowych cieszy się ogromną popularnością. Zamawiający wybierają najróżniejsze odcienie, chcąc w ten sposób nieco wyróżnić swoje produkty. Warto w takim razie przed ostatecznym podjęciem decyzji dokładnie zapoznać się z ofertą. W razie konieczności zawsze wybór ten można skonsultować z drukarnią. Specjalista doradzi, wyjaśni, pomoże ustalić, jaki kolor czy nawet odcień będzie najlepszym wyborem.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAG4AAAAoBAMAAADtdNK5AAAAG1BMVEX///8AAADf39+/v79/f38fHx8/Pz+fn59fX19fvCoQAAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAAB2ElEQVRIie2UMVfCMBDHQwsto9fSwNjiAztaee5Un09H+nygI0XhOVKf7PSx+LFNeklDCnRgcuCWpOR+d/e/SyDkYv/ZRudhFvhncdkJrl+PGQC36stcyN0G3mo5S+NiKn/ukGx+4HytehF7e9wQPB93+Zg0e9XSngDoWhQGv4ozEljIn32mYK1z9zBbgofeLS9UXARdWSavN53o6eCVEDtBl9htl5xZVkmiXnGmca1CO7qbsFXcALal6q6ElWUOKp8UZRLFJd5qJ7ZpwVGNSzFqwKvIXcYJ+W1gJvqS8MMANE7EZxMiNrB2Sy7gnDgEzjU0zhRfbVb9gFVScjl8GBvAHoJTcP4e16SKS509DiifYOcUZ3XK1YaHfj+Exzusg/tmntKncw23XC1AK/ptw1z5pod9ia7KVeOaxfRayOV8DoE2h0zcnnjOOG86ncLs8yBfxsXoc5fPIx3jymeB+nghEepr8FT6PZP55DWRHAGeI8EcbS4t1+514IjwpMLFbDMEPDWStYqMZmFEi1Y5pnYFcpjRpPpuTTzK3CpnpKy18gHadJSPNY7EPZ97b2WclXzWdgrvvvQKlzsdY4Oizz8JJUes/r8v5LMe17oct5uXr+8zsItp9gfgK0FHNatMHQAAAABJRU5ErkJggg==
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy