KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej piaskowej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień piaskowy, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz delfi piaskowyDelfi - piaskowy
kalendarz korekKorek
kalendarz korki brazowy jasnyKorki - brązowy jasny
kalendarz alaba bezowyAlaba - beżowy
kalendarz rimi piaskowyRimi - piaskowy
kalendarz tucon piaskowyTucon - piaskowy
kalendarz bambus kremowyBambus - kremowy
kalendarz nube piaskowyNube - piaskowy
kalendarz uti piaskowyUti - piaskowy

Dlaczego kalendarz 2025 książkowy w kolorze piaskowym zamiast ściennego?

Obserwuje się, że coraz więcej zamówień, jakie napływają do producenta, dotyczy kalendarzy książkowych. Dziś coraz więcej osób rezygnuje z kalendarzy ściennych, na rzecz właśnie tych w wersji książkowej. Aby zrozumieć ich zachowanie, należałoby najpierw poznać zalety tych terminarzy, a jest ich, jak się okazuje, całkiem sporo. Poza tym kusi tu możliwość wyboru dowolnego koloru oprawy. Dziś poleca się piaskowy, ale to nie reguła. Każdy ma prawo wyboru innego, zresztą tak samo jak i jego odcienia. Tak więc oprawa piaskowa kalendarza czy okładka jasno brązkowa nie jest obowiązkowa, a tu służy, jako przykład, ale przykład jak najbardziej trafiony.

strzalka wciecie

Książkowe kalendarze w jasnej okładce brązowej – zalety

Czy to będzie piaskowy kolor oprawy kalendarza, czy brązowy jasny, czarny, bordowy lub jakiś inny, ciemny, nie ma większego znaczenia. To znaczy, kolor jest ważny, bo każdy ma swoje znaczenie, jednak praktycznie wszystkie zaproponowane będą dobrym wyborem, jeżeli zamawiający nie mu tu konkretnych oczekiwań. Przejdźmy jednak do zalet kalendarzy książkowych, bo to właśnie o tym miał być ten punkt. Otóż należy podkreślić, że kalendarz w kolorze piaskowym czy innym, ale zarazem w formie książki, to przedmiot, który spodobać się może każdemu. Zależnie od tego, w jaki sposób jest wykończony, może być wykorzystywany w bardzo szerokim zakresie. Najpraktyczniejsze są terminarze z notatnikiem, wstążką do oddzielania stron i dużym kalendarium. Dzięki temu kalendarz książkowy 2025 w kolorze piaskowym i we wszystkich innych kolorach może służyć do sporządzania notatek i zaznaczania ważnych wydarzeń. Taki gadżet zwykle służy do kontrolowania bieżących wydarzeń, spisywania danych kontaktowych i innych informacji, które zawsze warto mieć pod ręką. Bo i taki kalendarz z notesem warto mieć zawsze przy sobie. Kalendarze ścienne nie mają tyle zalet, co właśnie te, w formie książki. Są znacznie bardziej eleganckie. Nierzadko pełnią funkcję typowo biurowych gadżetów. Korzystają z nich zwykli pracownicy biurowi i ci na wyższych stanowiskach. Z uwagi na to, że można wybrać odcienie jaśniejszego brązu i ciemniejszego, każdy znajdzie dla siebie idealny kolor.

strzalka wciecie

Jaki kalendarz 2025 książkowy z oprawą piaskową wybrać?

Piaskowy czy też jasny brązowy jest kolorem naturalnym, eleganckim, pogodnym i spokojnym. Świetnie łączy się z zielenią i brązem. Barwa ta zawiera w sobie element wolności, przestrzeni i swobody. W każdym razie idealnie nadaje się na okładkę kalendarza firmowego i nie tylko. Pytanie w takim razie, jak wykończyć kalendarz w tej wersji, aby był jeszcze funkcjonalniejszy i atrakcyjniejszy? Otóż warto wiedzieć, że książkowe kalendarze w ciemnej okładce i te w jaśniejszych również, można wykończyć na wiele różnych sposobów. Świetnym dodatkiem będzie notatnik. Posłuży do sporządzania notatek, dzięki czemu będzie towarzyszył licznym wydarzeniom, w czasie konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Poza tym dobrze jest zadbać o indywidualne kalendarium, dzięki któremu przedmiot ten będzie wyróżniał się w całości. Pomocna może okazać się wstążka do rozdzielania stron i zaznaczania wybranych kartek. Ponadto można zadbać o kilka innych dodatków, dzięki którym gadżet ten nabierze wartości i stanie się wyjątkowy. Takiemu trudno się oprzeć, więc na pewno każdy przyjmie z ogromną radością. Warto już teraz zamówić kalendarz 2025 z oprawą piaskową, jasny brąz, aby otrzymać go na czas i cieszyć się w nowym roku naprawdę ładnym organizerem.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy