KALENDARZE i NOTESY dla firmy
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej fioletowej, różowej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień fioletowy, różowy, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz skora exclusive fioletowySkóra exclusive - fioletowy
kalendarz delfi fioletowyDelfi - fioletowy
kalendarz nebra fioletowyNebra - fioletowy
kalendarz welo pudrowyWelo - pudrowy
kalendarz tucon fioletowyTucon - fioletowy
kalendarz hage fioletowyHage - fioletowy
kalendarz nebra rozowyNebra - różowy
kalendarz atena wrzosowyAtena - wrzosowy
kalendarz nebra fioletowyNebra - fioletowy
kalendarz delfi rozowyDelfi - różowy
kalendarz pari fioletowyPari - fioletowy
kalendarz welo lawendowyWelo - lawendowy
kalendarz tucon rozowyTucon - różowy

Kalendarz książkowy 2023 w kolorze różowym fioletowym – kalendarz w damskiej odsłonie

Kalendarz książkowy może być wykończony oprawą nie tylko w kolorze czarnym czy granatowym (bo kolory te są najpopularniejsze), ale również w różowym i fioletowym. Jest to świetny wybór z uwagi na to, że gadżet ten mocno się wyróżnia i jest taki inny niż wszystkie. Dziś drukarnie, oczywiście te z prawdziwego zdarzenia, oferują terminarze w bardzo różnych kolorach. Warto więc skorzystać z okazji i złożyć zamówienie na przykład na kalendarz w kolorze różowym fioletowym ciemnym. Komu spodoba się terminarz w takich barwach? Przede wszystkim kobietom i to jak się okazuje, z bardzo wielu powodów.

strzalka wciecie

Oprawa różowa fioletowa kalendarza – odrobina koloru wśród nudnych biurowych gadżetów

Wystarczy tylko przyjrzeć się biurowym gadżetom reklamowym, by niemal od razu zauważyć, że są najczęściej w kolorach szarości, czerni, granatu i bieli. Wydają się więc takie nudne i kompletnie bez życia. Może wynika to z faktu, iż biuro wymaga zachowania powagi, a narzędzia pracy w tych właśnie kolorach mają wspomagać utrzymanie tego klimatu. Jednak czasem warto zadbać o gadżety, które nieco odmienią tę szarą rzeczywistość, wprowadzą do biura radość i energię. Takimi kolorami mogą być róż i fiolet. Różowy kolor jest radosny i wesoły, kojarzy się z beztroską. Często wybierany jest przez osoby optymistycznie nastawione do życia. Kojarzy się również z kobietami. Podobnie jest z fioletowym. To też idealny kolor dla pań. Symbolizuje natomiast bogactwo. To kolor władców. Na świecie postrzega się go jako kolor, który idealnie nadaje się do podkreślania prestiżu, autorytetu i luksusu. Stąd oprawa różowa fioletowa kalendarza może być świetnym wyborem, jeżeli rozważa się kupno terminarzy na potrzeby firmy. Organizery książkowe w takich kolorach jak różowy czy fioletowy totalnie odmienią wnętrze nudnych pomieszczeń biurowych. Zresztą kalendarze przydają się w różnych miejscach, nie tylko w biurze.

strzalka wciecie

Dla kogo kalendarz książkowy w kolorze różowym fioletowym ciemnym?

Bardzo często różowy fioletowy kolor oprawy kalendarza kojarzymy z dziećmi, a konkretnie z dziewczynkami. Dlatego na przykład firmy zamawiając terminarze dla swoich pracowników, decydują się na bardziej klasyczne kolory. Wybierają granatowy, czarny i ewentualnie bordowy. Tymczasem różowe i fioletowe też są po prostu ładne i nie tylko dziewczęce, lecz również kobiece. Zresztą nie wszystkie panie pracują w biurach. I nie każda firma zamawiając organizery z notesem 2023, ma zamiar rozdawać je pracownikom, którzy na co dzień pracują za biurkiem. Na taki gadżet od szefa zasługują też panie pracujące w fabrykach, sklepach, kwiaciarniach, wszelkiego typu gabinetach – kosmetycznych, stomatologicznych, medycyny estetycznej itd. We wszystkich tych miejscach kalendarz książkowy w kolorze różowym fioletowym sprawdzi się w stu procentach. Tak naprawdę odcień nie ma tu większego znaczenia. Ładne są zarówno ciemne, jak i jasne. Zresztą paniom podobają się wszystkie tak wesołe kolory, jak właśnie te. Warto mieć na uwadze również to, że kalendarze w ciemnej okładce różowe i fioletowe idealnie nadają się dla klientek. Takie podarunki można rozdawać w gabinetach kosmetycznych i wszędzie tam, gdzie najczęściej przychodzą panie. Na pewno będą zachwycone. Dlatego najlepiej już dziś złożyć zamówienie na kalendarz 2023 z oprawą różową fioletową.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy