KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej żółtej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień żółty, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz tucon zoltyTucon - żółty
kalendarz delfi zoltyDelfi - żółty
kalendarz lago zoltyLago - żółty
kalendarz trypo zoltyTrypo - żółty
kalendarz tucon cytrynowyTucon - cytrynowy

Kalendarz książkowy w kolorze żółtym – organizer w nowoczesnym wydaniu

Wbrew pozorom oprawa żółta kalendarza też może być elegancka i ładna. Gdyby tylko popytać wśród społeczności, można byłoby dowiedzieć się, że wielu ludzi chętnie taki gadżet mogłoby używać. Myśląc o produkcji kalendarzy dla swojej firmy warto rozważyć ten kolor i pod żadnym pozorem nie należy z tak wyrazistej i rzucającej się w oczy kolorystyki rezygnować. Bo może okazać się, że właśnie kalendarz w tym kolorze chętnie przyjmie wiele osób. Żółty kalendarz to jak najbardziej organizer w nowoczesnym wydaniu. Dawniej popularnością cieszyły się terminarze w czarnych i granatowych kolorach, a dziś stawia się na urozmaicenie - żółty.

strzalka wciecie

Dlaczego żółty kolor oprawy kalendarza książkowego nie jest tak popularny?

Gdyby tak zapoznać się z listą zamówień składanych na kalendarze książkowe 2025 można by dojść do wniosku, że zamawiający dziś zwykle wybierają czerń, brąz, bordo i granat. Stawiają na klasykę, choć nawet nie zawsze znają znaczenie tych kolorów. Okazuje się, że żółty nie jest zbyt często wybierany i popularny. Być może dlatego, że nie kojarzy się z elegancją, powagą i prestiżem. Jednak jak się okazuje, ma wiele innych zalet i wielu osobom mógłby przynieść szereg korzyści. Tak więc żółty kolor oprawy kalendarza może być naprawdę doskonałym wyborem. Warto przynajmniej zapoznać się z symboliką tego koloru. Na tej właśnie podstawie będzie można łatwiej ocenić, komu kalendarz w tej kolorystyce przyniesie korzyści, a komu przeciwnie. W każdym razie kalendarz w kolorze żółtym to świetny wybór nie tylko dla bezpośrednich ich użytkowników, ale również dla firm – ich pracowników i osób zarządzających. Żółty kolor w przypadku kalendarzy nie jest tak popularny jak kalendarze w żółtej okładce, ale tylko dlatego, że po prostu wiele osób nie rozumie znaczenia tej barwy. A jest ona jak najbardziej bardzo pozytywna i zasługuje na wybór nawet w przypadku terminarzy. Warto w takim razie się nad tym dobrze zastanowić.

strzalka wciecie

Oprawa żółta książkowego kalendarza – idealny wybór dla biura podróży i nie tylko

Na przykład kalendarz w kolorze żółtym będzie świetnym wyborem dla biura podróży. Dlaczego? To proste. Budzi on pozytywne konotacje. To kolor, który kojarzy się ze słońcem i zabawą, a co za tym idzie, poprawia samopoczucie, stymuluje pracę mózgu i poprawia pamięć. Dlatego nierzadko wykorzystuje się go w reklamach produktów dla dzieci, zabawek i żywności. To również doskonały wybór dla biura podróży, które kojarzy się z wakacjami i słońcem. Należy jednak mieć na uwadze to, że nadmiar tego koloru może powodować irytację czy dyskomfort. Dlatego nie wolno go nadużywać. Warto w związku z tym stosować go tylko w wybranych dodatkach. I świetnym będzie tu na przykład kalendarz książkowy w kolorze żółtym. Taki organizer będzie idealnym gadżetem dla biura podróży, dla przedszkola, szkoły, dla firm oferujących asortyment dziecięcy, a także dla wszystkich innych, które mają tę barwę w swojej identyfikacji wizualnej. Żółty kolor na pewno rzuca się w oczy. Skoro przyciąga uwagę, to nie można pominąć go w swoich wyborach. Kalendarze to przedmioty, które za każdym razem można tworzyć na inne sposoby. Nie trudno jest zmienić ich wygląd. Jeżeli więc okaże się, że tym razem kalendarz 2025 z oprawą żółtą nie jest odpowiedni, nie przyniósł korzyści firmie, zawsze w kolejnym roku może zdecydować się na zupełnie inny kolor.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy