KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej granatowej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień granatowy, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz avi granatowyAvi - granatowy
kalendarz atena granatowyAtena - granatowy
kalendarz delfi granatowyDelfi - granatowy
kalendarz bambus granatowyBambus - granatowy
kalendarz toska granatowyToska - granatowy
kalendarz pari granatowyPari - granatowy
kalendarz denim granatowyDenim - granatowy
kalendarz romania granatowyRomania - granatowy
kalendarz hage granatowyHage - granatowy
kalendarz arina granatowyArina - granatowy
kalendarz liba granatowyLiba - granatowy
kalendarz bomi granatowyBomi - granatowy
kalendarz maris granatowyMaris - granatowy
kalendarz rimi granatowyRimi - granatowy
kalendarz nebra granatowyNebra - granatowy
kalendarz fuda granatowyFuda - granatowy
kalendarz tucon granatowyTucon - granatowy
kalendarz brasil granatowyBrasil - granatowy

Klasyczny i elegancki, taki jest właśnie granatowy kolor oprawy kalendarza książkowego

Teraz oprawa kalendarza może przybierać różne kolory, odcienie barw. W tym zakresie właściwie nie ma żadnych ograniczeń. Ogromną popularnością w ostatnim czasie cieszy się granatowy. To kolor, który zdobywa uznanie wśród kobiet i mężczyzn, niezależnie od tego, czy zamawiają na rok 2024 kalendarz do własnego użytku, czy dla innych. Nie ma co w sumie ukrywać, oprawa granatowa kalendarza czy ciemno niebieska czyni ten przedmiot eleganckim i nowoczesnym. Dziś właściwie w każdej dobrej drukarni terminarze wykańczane są przy użyciu oprawy w granatowym kolorze. Nierzadko również w różnych odcieniach koloru niebieskiego. Każdy więc znajdzie dla siebie ten, który spodoba się najbardziej.

strzalka wciecie

Kalendarz książkowy w kolorze granatowym, ciemny niebieski – czy to dobry wybór?

Oprawa granatowa kalendarza firmowego to tak samo dobry wybór, jak ta w kolorze błękitnym, turkusowym, szarym, czarnym, czy w każdym innym, bo producent, który oferuje tak duży wybór kolorów oprawy, proponuje tylko to, co modne i na czasie. Ciemny niebieski dodatkowo jest bardzo elegancki i zarazem klasyczny. Jeżeli ktoś jest na etapie budowania własnego wizerunku, a kalendarz potrzebuje już teraz, może go bez problemu kupić. A decydując się na ten właśnie kolor, będzie miał pewność, że dobrze skomponuje się z kolorami pozostałych gadżetów. Tak więc ciemniejsza barwa niebieska, głęboki granatowy kolor oprawy kalendarza książkowego to naprawdę bardzo dobry wybór. Do takiego właśnie wniosku doszło już wiele osób, wielu zamawiających. Terminarze w tym kolorze sprzedają się bardzo dobrze. Bez względu na to, kto zamawia książkowe organizery z terminarzem wewnątrz, zwykle każdy decyduje się na tę wersję kolorystyczną. Dziś kalendarze 2024 w tym kolorze widzi się na różnych spotkaniach biznesowych, szkoleniach i w wielu innych miejscach, bo kolor jest ładny, a kalendarz przydaje się każdemu i niezwykle często. Każdy, kto stoi przed wyborem koloru oprawy kalendarza, powinien zastanowić się nad granatem w dowolnym odcieniu. Oczywiście to nie konieczność, ale dobra rada.

strzalka wciecie

Dla kogo kalendarz książkowy 2024 w kolorze granatowym?

Zacznijmy od tego, z czym w ogóle kojarzy się granatowy kolor, co konkretnie symbolizuje. Otóż granatowy to przede wszystkim kolor powagi, munduru i porządku. W związku z tym kalendarz w kolorze granatowym ciemnym idealnie nadaje się dla tych, którzy lubią rządzić, są poważnymi ludźmi. Kolor ten nierzadko kojarzy się z eleganckimi mundurami, rozpoczęciem roku szkolnego i poważnymi uroczystościami. Terminarz w tym kolorze warto zabierać na bardziej i mniej ważne spotkania. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy lubią rządzić, tak więc dla dyrektora, szefa, czy chociażby dowódcy. Warto też mieć na uwadze to, że organizer książkowy w kolorze granatowym to świetny gadżet dla niej i dla niego i wiek nie ma tu najmniejszego znaczenia. Dlatego kupując kalendarze z myślą o kampanii reklamowej, z zamysłem rozdawania tych gadżetów klientom, pracownikom, kontrahentom itd. ten kolor będzie strzałem w dziesiątkę. Po prostu nie będzie trzeba zastanawiać się nad tym, czy kalendarze w ciemnej okładce niebieskiej pasują dla tej, czy innej osoby, czy może jednak dla określonej grupy osób należałoby zamówić terminarze w zupełnie innej kolorystyce. Tak w ogóle chcąc kupić kalendarz 2024 z oprawą granatową w odcieniu jasnym lub ciemnym albo inną, klasyczną, trzeba się śpieszyć. Zamówienia w tym czasie napływają w zaskakująco szybkim tempie. Później terminy oczekiwania na gotowy produkt reklamowy mogą być znacznie dłuższe.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAG4AAAAoBAMAAADtdNK5AAAAG1BMVEX///8AAADf399fX18fHx+fn5+/v79/f38/Pz++9YhjAAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAABoElEQVRIie1Tu27CMBQ1eY+9QAgjERLqCHRoR1wxdCRFVdekEmUFVYiVlB+vH0l8r1Opj6HqwJns43Puw9dm7IJ/j+tf+qKfiDdveb10R9/QO1rkAaxqyl8RRfhwc3x6tWKN+0ulcgGmNRdMiUQcSXQxF/DcT1SOOzg17GnxiY8ES2PGZiphAEZ8eqetTDZHDqTQUogLZXDgqmHnz8wGDPHOhx1jnVit+aChD60JhjDA20hm93SoMm7obWuCHupeIAVlVutZ0tBjN7d8GRAmG9ZJGdv3TBnWBEUTpD2dI9Kxir7xOXSC4h5islc9Vb4UjC8n3UjJgqaXt+RpX8dMyN3dzomuAFq48nW0LzJnwXk5IrqyT7aMd1WBSuTKWVZ4oYNwrPa0r7qQEL9A6nOt9lgpfZkegI9HG+ZYlqJSFPayv1lcFWMeKAuIcE8ftShRWnilJz8M5RYRE0bh9SRbxeb46eKfFNI/K8sRV+LWd1ziSzvg6GA9H/Vni/u6ix46WKN1ZrcnkiXrYU1O8KmD1hwHrLA9523SwubxS8kFf4sPHGQxzBDBq2MAAAAASUVORK5CYII=
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy