KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej szarej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień szarej, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz nebra szaryNebra - szary
kalendarz len szaryLen - szary
kalendarz toska szaryToska - szary
kalendarz brugi szaryBrugi - szary
kalendarz rimi popielatyRimi - popielaty
kalendarz alaba szaryAlaba - szary
kalendarz len szary jasnyLen - szary jasny
kalendarz arina szaryArina - szary
kalendarz skora eco ciemnoszarySkóra ECO - ciemnoszary
kalendarz rimi szaryRimi - szary
kalendarz liba szaryLiba - szary
kalendarz savo szarySavo - szary
kalendarz romania siwyRomania - siwy
kalendarz alaba siwyAlaba - siwy
kalendarz arina szaryArina - szary
kalendarz berg popielatyBerg - popielaty
kalendarz nube szaryNube - szary
kalendarz canva szaryCanva - szary
kalendarz trypo szaryTrypo - szary
kalendarz tucon popielatyTucon - popielaty
kalendarz mavi szaryMavi - szary
kalendarz hage szaryHage - szary
kalendarz lago szaryLago - szary
kalendarz savo popielatySavo - popielaty
kalendarz hage popielatyHage - popielaty
kalendarz canva popielatyCanva - popielaty

Kalendarz książkowy w kolorze jasnym szarym lub ciemnym dla niej i dla niego

Oprawa szara kalendarza ma ogromnie pozytywny wpływ na wygląd tego produktu promocyjnego, jak i na samo zainteresowanie tym przedmiotem. Obserwuje się, że to właśnie szary kolor okładki jest najchętniej wybierany i to z wielu powodów. Pasuje zarówno dla niej, jak i dla niego. Na uwagę zasługuje ciemno szary i jasno szary odcień. Kalendarze z notesem reklamowe 2025 tworzone w tych kolorach świetnie się prezentują i wbrew pozorom przykuwają uwagę otoczenia. Są eleganckie, stylowe i modne niezależnie od sezonu. Odpowiednie ich wykończenie może zwiększyć zarówno wartość przedmiotu, jak też jego atrakcyjność. Warto więc o tym pomyśleć choć na chwilę przed złożeniem zamówienia.

strzalka wciecie

Dlaczego warto wybrać szary kolor oprawy kalendarza?

Odcienie szarości kojarzą się z elegancją i nowoczesnością. Kolor ten symbolizuje potrzebę równowagi i wyciszenia. Ciemno szary ma wpływ na poprawę komunikacji, a także oznacza otwarcie na merytoryczną dyskusję. O kolorze tym można mówić długo. Jest jednym z najchętniej wybieranych kolorów oprawy kalendarza czy notatnika. Jednak to nie ze względu na popularność warto decydować się na ten wybór. Otóż szary kolor oprawy kalendarza jest poniekąd uniwersalny, klasyczny. Dzięki temu gadżet ten z jednej strony ładnie wygląda, a z drugiej zaś bez problemu łączy się z innymi artykułami biurowymi, także tymi w różnych innych kolorach. Innym powodem inwestycji w kalendarz w kolorze szarym jasnym lub ciemnym jest to, że przedmiot ten doskonale pasuje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Poza tym odcienie szarości chyba nigdy nie przestaną być modne. Więc bez względu na porę roku i to, czy zamawiający zdecyduje się na organizer książkowy w tym roku, czy może dopiero za dwa lata, szary będzie na topie. Dziś wykonany projekt może wobec tego zrealizować w przyszłości. Choć jak wiadomo, nie ma sensu zbyt długo z tym zwlekać. Tak ładne kalendarze warto mieć zawsze w zasięgu ręki, a nawet rozdawać je wszystkim w jakiś sposób zasłużonym osobom.

strzalka wciecie

Czy kalendarze książkowe w ciemnej okładce szarej nie są zbyt klasyczne?

Tyle mówi się o tym, że kalendarz książkowy w kolorze szarym jest bardzo klasyczny. Przez to może wydawać się, że jest zarazem zbyt „oklepany”, nadzwyczajny, znudzony po prostu. Tymczasem należy podkreślić, że szarość nigdy nie jest nudna i ludzie lubią otaczać się przedmiotami w tym właśnie kolorze. Co prawda może zdarzyć się tak, że organizer w szarym odcieniu czy to ciemnym, czy jasnym, będzie miało wiele osób. Zapewne w ten właśnie produkt inwestuje wielu przedsiębiorców. Jednak też trzeba mieć na uwadze to, że nie tylko kolor ma wpływ na unikalność produktu. W tym celu wystarczy zindywidualizować wnętrze. Poza tym na okładce można wykonać grawer czy tłoczenie – oznaczyć przedmiot firmowym znakiem, czyli logo. Szarość w tym przypadku to naprawdę bardzo dobry wybór. Zawsze kalendarze książkowe w ciemnej okładce dobrze się prezentują. W odpowiedni sposób reprezentują firmę. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko faktycznie zastanowić się nad tym właśnie wyborem. Bo jednak kalendarz 2025 z oprawą szarą czy inną już należałoby zamawiać. Im wcześniej, tym lepiej, ponieważ w szczycie sezonu terminy realizacji poszczególnych zamówień mocno się wydłużają i na gotowy produkt trzeba sporo czekać.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy