KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej turkusowej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień turkusowy, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz uti turkusowyUti - turkusowy
kalendarz trypo turkusowyTrypo - turkusowy
kalendarz sonto turkusowySonto - turkusowy
kalendarz taki turkusowyTaki - turkusowy
kalendarz tucon turkusowyTucon - turkusowy
kalendarz hage turkusowyHage - turkusowy

Kalendarz książkowy w turkusowej okładce, jako praktyczny gadżet reklamowy

Wśród gadżetów reklamowych chętnie wykorzystywanych przez firmy niezależnie od branży są długopisy, notatniki, kubki, teczki papierowe i wszystko to oznakowane firmowym logiem. Te firmy, które starają się podążać z duchem czasu, ostatnimi czasy decydują się na jeden z najmodniejszych gadżetów, na kalendarz książkowy. Możliwość tworzenia ich w różnych kolorach czyni je jeszcze atrakcyjniejszymi. Różne wykończenie tego przedmiotu zwiększa szansę indywidualnego dopasowania. Na uwagę zasługuje tu oprawa turkusowa, lazurowa czy błękitna kalendarza na 2024 rok. Wbrew pozorom kolor ten spełni oczekiwania zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

strzalka wciecie

Kalendarz 2024 z oprawą turkusową, błękitną – modny i funkcjonalny

Bez wątpienia turkusowy kolor oprawy kalendarza jest bardzo modny i elegancki zarazem. Wpasuje się w wystrój każdego biura, idealnie połączy się z gadżetami promocyjnymi w innych kolorach. Taki gadżet jest przede wszystkim bardzo funkcjonalny i to bez względu na jego kolor. Mając więc firmę i zatrudniając pracowników, warto zastanowić się nad błękitnym kalendarzem książkowym dla każdego. Terminarz to nie tylko możliwość wygodnego planowania poszczególnych dni w roku. To też narzędzie, które służy do sporządzania ważnych notatek, spisywania danych teleadresowych. Jak zapewne wiadomo, teraz kalendarz w kolorze turkusowym ciemnym i we wszystkich innych kolorach można wykończyć na wiele różnych sposobów, zastosować rozmaite dodatki i w ten właśnie sposób zwiększyć jego funkcjonalność. Kalendarz może mieć notatnik, dodatkową stronę z grafiką reklamową, logo na okładce, tasiemkę do zaznaczania wybranych stron itd. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań, a także od możliwości wybranej drukarni. W każdym razie możliwości wykonania organizera i wykończenia są ogromne. Dotyczy to nawet samego koloru, bo turkusowy kalendarz może mieć różne odcienie. Jednemu podoba się bardziej zielononiebieski, a drugi woli ciemniejsze odcienie błękitu czy niebieskiego. Każdy jednak ma szansę na spełnienie swoich oczekiwań, szczególnie jeżeli uda się z zamówieniem do odpowiedniej drukarni.

strzalka wciecie

Jak wykończyć kalendarz książkowy w kolorze turkusowym?

Turkus jest kolorem optymizmu i wiary w lepsze jutro. Przeważnie określa ludzi twórczych i pomysłowych, a także tych, którzy uparcie dążą do realizacji wyznaczonych celów. Osoby otaczające się przedmiotami w turkusowym kolorze silnie wierzą w siebie i w swoje możliwości. Dlatego kalendarz książkowy w kolorze turkusowym, lazurowym będzie idealnym wyborem dla wszystkich pozytywnych osób, które lubią tworzyć, są pomysłowe i konsekwentne w dążeniu do swoich idei. Decydując się na kalendarze w ciemnej okładce i jasnej, czy to we wspomnianym turkusie, czy w zupełnie innym kolorze, warto pomyśleć o ciekawym wykończeniu tego gadżetu. Logo na okładce to obowiązek, ale na tym opcje wykończenia się nie kończą. Warto zadbać o jeszcze inne detale jak wstążka z nadrukiem, wklejki (dodatkowe strony z reklamą firmy), notatnik itd. Im więcej indywidualnych dodatków, tym bardziej indywidualny będzie ten gadżet. Zamawiając kalendarz 2024 z oprawą turkusową w odcieniu błękitnym warto tak naprawdę skontaktować się z wykonawcą, a ten pomoże dobrać parametry produktu, opcje wykończenia. Jeżeli chodzi o kolor, odcienie niebieskiego sprawdzą się tu idealnie. Dziś kalendarze w tych kolorach cieszą się coraz większą popularnością i to uwaga – zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Bo właściwie lazurowy kolor to kolor uniwersalny.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy